می‌دونید چرا بابانوئل کادوی بچه‌ها رو تو جوراب می‌ندازه ؟ یا چرا کالسکشو گوزن ها حمل می‌کنن؟ اصلا چی شد که تصمیم گرفت شب کریسمس برای بچه ها کادو بیاره ؟

"Klaus" انیمیشنی که سرگذشت بابانوئل رو برامون تعریف می‌کنه :)) و بنظرم مفهموم مهم‌ترش " کار خالصانه " بود. البته من باور دارم هر انیمیشنی می‌تونه برای هر فردی مفهوم و معنی متفاوتی داشته باشه ، ولی کار خالصانه مفهومی بود که چند‌بار توی این انیمیشن ، مستقیما بهش اشاره شد. بعد از تماشا کردنش فکر کردم تا حالا هیچ کار خالصانه ای انجام دادم؟!

راستی توی دانشگاه برای خودم یک پاتوق پیدا کردم :)) خیلی ذوق زده بودم و خواستم با شما هم درمیون بزارمش! ما دانشگاهمون یک جنگلی داره که می‌تونه کمی از ۲۴ متر مربع بزرگتر باشه ، و مطمعن‌ باشید هرچی شما اصرار کنید ؛  چیزی که من بهش می‌گم جنگل ، باغچه‌ی بزرگی بیش نیست ، قبول نخواهم کرد D: چون یک درخت بلند با یک تنه‌ی قطور داره ، البته چندتا درخت دیگه هم داره و روی زمینش از برگ های سوزنی کاج ، که رنگ سبزشونو از دست دادن ، پوشیده شده. تازه پرتوی آفتاب طوری فضاشو نورپردازی می‌کنه که من یاد صحنه هایی  میافتم که تو مستندها از جنگل نشون می‌دن.خلاصه که پس جنگله :)) و پاتوق من کجاست؟ اون درخت بلند که قطور بود ، زیرش :))

هیچوقت فکر نمی‌کردم که بتونم یک پاتوق داشته باشم ، می‌دونم که چیز خاصی نیست و احتمالا هزاران دانشجو‌ی دیگه قبل از من زیر اون درخت بلند و قطور نشستن و کتاب خوندن یا با دوستاشون حرف‌زدن یا ناهارشون رو میل کردند ، ولی من هنوزم به پرنده‌ای که اون لحظه توی شک بود که می‌تونه اونجا بشینه یا نه ، حتی تا آخرین لحظه با کفشش برگ‌های سوزنی‌ رو جابجا می‌کرد تا روی هم جمع بشن و وقتی رو زمین می‌شینه کمتر خاکی بشه ، ولی نهایتا دست از بازی کردن با برگ ها و دودل بودن برداشت و سعی کرد به چیزهایی که دوست داره نزدیک تر بشه ، افتخار می‌کنم :))

حالا چرا می‌گم پاتوق ؟ منکه یکبار بیشتر اونجا ننشستم؟  خب می‌خواستم روزهای بعد هم بشینم ، تازه با دوستم‌ برم و کلی وقت خوب رو توی اون جنگل بسازیم ولی روز دیگه‌ای نبود چون بخاطر کرونا ، دانشگاه تا آخر هفته تعطیل شد ! راستی شما هم مراقب خودتون باشید ، می‌دونستید وحشت و استرس سیستم ایمنی بدن رو پائین میاره؟ :) پس هم مراقب سلامتی‌تون باشید و هم آرامشتونو حفظ‌ کنین :))

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

راهنمای انتخاب اسم دختر نام پسر زیبای ایرانی جدید شیک با کلاس ثبت نام تیزهوشان و دانشگاه های کشور امام زادگان عشق گروه فرهنگی و هنری سردار عشق(شهید چمران) Ellen برترین ها Cassandra دکتر مهران سلیمان‌ها درباره خصوصیات سگ های شکاری پامرانین